Cariere

Cariere – Vino în echipa noastră!

Theatre Acting Club este definit prin inovaţie, colaborare, creativitate, flexibilitate şi respect, toate în favoarea copiilor ce vin la cursurile noastre.

Misiunea T.A.C. este de a crea oportunităţi de dezvoltare personală care educă, provoacă şi inspiră copiii.

Cursurile şi taberele organizate de T.A.C. sunt structurate într-o manieră distractivă şi relaxantă prin care, cu ajutorul atelierelor tematice, stimulăm creativitatea, încurajăm vorbirea limbii engleze şi dezvoltarea personală prin joacă.

trainer_marius_smintina_actorie_copii1. Traineri pentru cursurile şi atelierele de teatru în engleză.
  • nivel avansat de vorbire şi scriere a limbii engleze;
  • absolvent al unei facultăţi de teatru, secţiile: actorie, păpuşi, regie;
  • abilităţi de lucru cu copiii şi adolescenţii.

Responsabilităţi:

  • susţinerea cursurilor şi atelierelor de teatru în engleză către copii şi adolescenţi;
  • punerea în scenă a pieselor de teatru în engleză;

Plata se realizează la oră, în funcţie de calificare şi experienţă.

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de mail evelina@teatruinengleza.ro

tabere_de_engleza_cariere2. Traineri colaboratori pentru taberele de engleză.

Ne dorim de la trainerii noştri profesionalism, receptivitate la cerinţele copiilor, energie, creativitate şi spontaneitate. Totodată suntem bucuroşi să întâlnim oameni care rezonează cu valorile noastre, au experienţă de cel puţin un an în lucrul cu copiii şi cunosc foarte bine limba engleză. Aşa încât, dacă te regăseşti în descrierea de mai sus şi vrei să faci parte din echipa de traineri care organizează atelierele şi îi va însoţi pe copii în tabere de engleză, te rugăm să descarci şi să completezi formularul de candidatură şi să îl trimiţi la adresa evelina@teatruinengleza.ro.

Ce conţine formularul de candidatură?

  • datele tale de contact;
  • experienţa ta academică şi profesională;
  • referinţe;
  • o scurtă descriere a tematicii unui workshop pe care vrei să îl susţii în cele 5 zile de tabără. Dacă ideea ta este creativă, interactivă şi ne place, vom stabili o întâlnire cu tine.

  • facilitarea unui workshop tematic;
  • elaborarea şi respectarea modulului stabilit de comun acord cu organizatorii taberei;
  • susţinerea workshopului şi a activităţilor recreative exclusiv în limba engleză;
  • supervizarea copiilor pe toată perioada desfăşurării taberei.
Descarcă formularul de candidatură: click aici
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!

T.A.C.

logo_teatru_in_engleza

Certificare trainer

london_academy_of_music_and_dramatic_arts

Locaţie T.A.C.

locatie teatru in engleza